Hakkımızda

Tema Elektrik&Mühendislik olarak bizler sektörde edinmiş olduğumuz deneyimlerimizi müşterilerimize daha etkin olarak aktarabilmek amacıyla 2015 yılında Elektrik sistemleri konusunda proje, mühendislik,müşavirlik ve taahhüt hizmetleri vermek amacıyla şirketleşme yoluna gittik.

Kuruluşumuzdan bu yana gelişmeye açık, dinamik alt yapısı, uzman teknik ve idari kadrosu ile, konusunda  kendisini her geçen gün yenileyen ve müşteri memnuniyeti dogrultusunda  standartlarını maksimumda tutmayı hedefleyen  ilkeler ile  çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

"Tema bir mühendislik firmasıdır; en iyi çözümü en ekonomik yolla bularak müşteri memnuniyetini sağlamayı en esaslı görevimiz biliriz."

Mühendisliğin temeli olan dogru yatırım, ekonomik işletme mantığıyla elektrik sistemlerinde müşterilerine en doğru ve en ekonomik çözümleri sunan firmamız kazanırken kazandırmayı kendine prensip edinmiştir.

Ekibimizdeki biz ruhu  ile odaklanma,farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışını koruyarak, her gün daha yeni hedefler ile gelecegi kurgulamaktayız.